1 - (1)

Školní jídelna ZŠ Jevišovice

Poskytování bezplatné stravy

Vzhledem k tíživé situaci, do které se řada rodin nyní dostala, umožnilo MPSV zapojit v průběhu školního roku do projektu další děti.

Nově bude možné hradit stravu z projektu i dětem, jejichž rodiče v období června až září 2020 dávky v hmotné nouzi nepobírali, ale poté přišli např. o zaměstnání a dnes již dávky v hmotné nouzi berou. Tyto děti bude možné zapojit do projektu v druhém pololetí školního roku.

Ověřování dětí bude provádět Úřad práce v lednu 2021 a škole dostane od Úřadu práce informaci zda na dávku má dítě nárok.

Uzavření jídelny

Jídelna je až do odvolání pro veřejnost uzavřena. Jídlo pro cizí strávníky pouze do jídlonosičů. Provoz od 16.11.2020.

Informace pro strávníky

Stravování na naší škole zajišťujeme vlastní školní kuchyní a výdejem ve školní jídelně v budově Komenia. Máme instalován elektronický systém objednávání a výdeje stravy s využitím osobních čipů, který je rozšířen o možnost objednávání stravy po internetu.

Každý strávník si musí zakoupit čip v hodnotě 100,-Kč . Čip slouží po celou dobu docházky do školní jídelny a vstup do prostoru jídelny v určený čas. Pokud strávník čip ztratí nebo zničí, musí si zakoupit nový.

Stravu si žáci přihlašují nebo odhlašují na další dny u objednacího snímače, který je umístěn ve školní jídelně  nebo prostřednictvím internetu www.strava.cz. U každého pokrmu jsou pro Vaši informaci vyznačené alergeny.

Podmínky platné od 1. září 2020

Každý strávník / žák / musí před započetím odebírání obědů  složit jistinu na účet školy. Pokud nebude jistina složená, nebude mu umožněno stravování v naší jídelně. Finanční jistina bude použita v případě neprovedení platby inkasem z vašich osobních účtů uvedených na přihláškách ke stravování. V případě ukončení stravování vám tato jistina bude vrácena. V případě vyčerpání jistiny a neuhrazení nové nebude strávníkovi umožněno stravování.

Výše finanční jistiny je dána podle pravidelně přihlášené stravy tak, aby pokryly neuhrazený měsíc.

V případě, že bude vyčerpána jistina za obědy, nebude žákovi umožněn odběr stravy .

Následující měsíce se vždy k 15. dni strhne skutečně přihlášená strava za předešlý měsíc.

Prosíme ,nechat rezervu v limitní částce k inkasu!

Kdo má stanovený limit pro jednotlivé platby musí být nejméně 1000,- Kč na každého strávníka.

Kdo má nastaveno bez limitu (nečastější verze) nemusí nic řešit.

Veškeré informace u vedoucí školní jídelny.
Školní jídelna

Školní jídelna v Jevišovicích zajišťuje stravování pro žáky školy, zaměstnance, děti v mateřské škole a cizí strávníky. Obědy je možné přihlásit nebo odhlásit den předem u paní Šťastné, vedoucí školní jídelny, na telefonním čísle 515 231 243.

Obědy se platí kolem 10. každého měsíce.

Marie Šťastná (vedoucí kuchyně)
Marie Hasmanová
Blanka Ratkovská
Iva Svobodová

7-10 let21 Kč
11-14 let23 Kč
15 let a více25 Kč
Veřejnost57 Kč

Mateřská škola :

polodenní

celodenní

3-6 letí

7 letí (dosažení 7 let do 31.8.)